VYBÍJENÁ DÍVKY 6. TŘÍDY

Děvčata 6. tříd absolvovala své finálové zápasy okresního kola ve vybíjené ve středu 21. 3. 2018 ve sportovní hale Sokol Třebeš v Hradci Králové. Děvčata bojovala statečně a s odhodláním až do posledního zápasu. Díky shodnému počtu vyhraných zápasů tří týmů rozhodoval o umístění na stupních vítězů poměr vybitých hráček ve všech zápasech. Naše dívky skončily těsně pod stupínkem a odvážejí si nakonec „bramborovou“ medaili.

Za jejich sportovní výkon a zejména jednání v duchu fair-play má alespoň pro mě příchuť zlata.

„Holky, byly jste dobrý!!!!!  Díky.“

Školu reprezentovaly: Simona Rusínová, Míša Jelínková, Sabina Hálová, Bára Maternová, Klára Jansová, Káťa Veselá, Saša Hrochová, Johana Melišová, Stella Valentová, Dominika Midlochová, Kristýna Šterbová a Bára Vojtechová.

Lucie Synková, učitelka TV

Komentáře jsou vypnuty.