Okresní finále v přehazované – dívky 7. třídy

Dne 12. 4. 2018 se zúčastnily dívky sedmých tříd turnaje v přehazované v Hradci Králové. Hrály jsme pod vedením kapitánky Anežky Špásové ve složení: Sára Myšková, Erika Žembová, Žaneta Pihýrová, Nela Vaníčková, Agáta Veselá, Natálka Cellerová, Adéla Schovánková, Tereza Hanušová, Lenka Šedivá a Tereza Šlechtová. Některé zápasy byly velmi vyrovnané a zahrály jsme si pořádný set, ale v některých zápasech jsme udělaly zbytečné chyby, které si pro příště budeme pamatovat. Umístily jsme se na krásném bramborovém místě. Naše fanyky byly výjimečné, i když chvilkami usínaly, byly nejhlučnější a byla to od nich veliká podpora. Mohly jsme být lepší, ale někdo to čtvrté místo musel obsadit.

Holky, byly jste super tým!!

Anežka Špásová, 7. D

Komentáře jsou vypnuty.