PŘESPOLNÍ BĚH

Ve čtvrtek 27. 9. 2018 se v areálu ZŠ M. HORÁKOVÉ uskutečnilo okresní kolo v přespolním běhu. Naše škola obsadila jak kategorii děvčat, tak obě kategorie chlapců. Svými výsledky se rozhodně nemáme za co stydět.
V kategorii mladších žákyň naše družstvo ve složení P. Švecová, S. Hálová, M. Jelínková, S. Šimonová, S. Rusínová a N. Sejkorová obsadilo 2. místo a zajistilo si postup mezi krajskou elitu.

Krajské finále se konalo v úterý 9. 10. 2018 v lesoparku ČEŘOVKA-JIČÍN. Po hromadném startu a běhu v kopcovitém terénu délky 1,5 km naše dívky jako družstvo obsadily krásné 6. místo. V konkurenci běžkyň z celého kraje si nevedly vůbec špatně. Nutno připomenout, že jejich soupeřkami byly nejenom orientační běžkyně a atletky, ale i dívky – lyžařky z Vrchlabí, Trutnova…

Děkujeme všem běžcům a běžkyním za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Lucie Synková


 

Komentáře jsou vypnuty.