Recitační soutěž v Novém Bydžově

V úterý 12. února se žáci naší školy zúčastnili recitační soutěže v Novém Bydžově. Zastoupení jsme měli opravdu pestré, od nemladší kategorie – 1. – 2. třída až po deváťáky.

A jak jsme dopadli? Určitě se nemáme za co stydět.

V kategorii 1. – 2. ročník 4. místo obsadil Jan Halabrín.

V kategorii 3. – 5. ročník bodovala na krásném 2. místě Veronika Dušková. V této kategorii jsme měli nejsilnější zastoupení, soutěže se ještě zúčastnili Daniela Synková, Kateřina Sedláková, Eliška Hedvičáková, Matěj Kolbaba a Marie Novotná.

V kategorii 6. – 7. ročník naši školu zastupovala pouze 1 žákyně – Klára Vavřínková.

V kategorii nejstarších žáků 8. – 9. ročník jsme získali dvě 2. místa zásluhou Martiny Ettelové a Lukáše Haltufa. V této kategorii ještě bojovala Monika Mrňáková.

Všem zúčastněným děkujeme za pěkné výkony a za reprezentaci naší školy a našeho města.

Mgr. Milena Komárková