ŠETŘENÍ MAPA ŠKOLY

Milí rodiče.

Cílem naší školy je, aby se děti do školy těšily a cítily se zde bezpečně, učitelé předávali znalosti a vědomosti s chutí a svou práci měli rádi, aby se provozním zaměstnancům ve škole dobře pracovalo a rodiče byli s výběrem školy pro své děti spokojení. Zda se nám to daří a co bychom případně měli změnit, nám musíte říct vy, kteří jste do chodu školy zapojení. Proto jsme si nechali od společnosti Scio připravit dotazník, který vám předkládáme, a prosíme o jeho vyplnění. Důležité jsou pro nás vaše připomínky, nad kterými se tak můžeme zamyslet.

Šetření probíhá elektronickou formou na webové stránce www.mapaskoly.cz , přístup do dotazníku vám posíláme společně s touto zprávou.

Za každé dítě ve škole vyplňte vždy jen jeden dotazník. Instrukce k jeho vyplnění jsou uvedeny v hlavičce.

Od kdy do kdy: Elektronický dotazník prosím vyplňte v době od 14. 2. 2019 nejpozději do 8. 3. 2019. Odpovědi se ukládají průběžně, po jeho vyplnění již není nic dalšího potřeba.

Anonymita: Šetření je připraveno tak, abyste mohli své názory vyjádřit bez obav ze zneužití. Heslo respondenta je společné vždy pro jednu celou skupinu respondentů (např. rodiče 1. B třídy, čímž je zajištěna anonymita dat).

V případě dotazů jsme vám k dispozici. Děkujeme za vaše názory i vaši pomoc.

Za SCIO a ZŠ Chlumec nad Cidlinou vám přejeme hladký průběh šetření.

V případě dotazů nám napište na pacak@zschlumecnc.cz nebo volejte 722 967 967.

Komentáře jsou vypnuty.