Florbalistky z osmiček a devítek se probojovaly až na bednu

Dne 20. 11. 2019 se dívky osmých a devátých tříd vydaly do Hradce Králové na okresní kolo ve florbale. Hrálo se v nově postavené hale v Třebši, kde jsme byly rozděleny do dvou skupin. Z každé skupiny postupovaly dva týmy do finále. My jsme se po třech remízách a jedné výhře probojovaly do finále. Ve finále na nás čekaly tři těžké zápasy, bohužel jsme jeden prohrály a dva remízovaly, ale byly jsme spokojené. Po vyhlášení jsme se dozvěděly, že jsme se umístily na krásném třetím místě z devíti týmů celého hradeckého okresu. Zasloužené a vydřené medaile jsme si odvezly domů. Byly to těžké zápasy a moc jsme se snažily. Naše nejlepší hráčky byly obránkyně Tereza Hanušová, útočnice Karolína Staňková a naše brankářka Alena Rusínová, ale snažily jsme se všechny. Jsem ráda, že mezi námi kolovala dobrá nálada a atmosféra.

                                               Michaela Jelínková, 8.D

Komentáře jsou vypnuty.