Tradiční školní koleda tří králů

Fotogalerie

Základní škola v Chlumci nad Cidlinou již nejméně desetkrát zorganizovala pod záštitou Oblastní charity v Hradci Králové lednovou tříkrálovou sbírku. Žáci osmých ročníků letos zaučovali v koledování své spolužáky z šesté třídy. Ochotně je doprovázeli starší absolventi naší školy, kteří vždy na koledníky dohlížejí, případně podávají veřejnosti informace o organizaci sbírky. Čtyři skupiny králů letos chodily městem 6. 1. dopoledne. Jako každý rok se setkaly se vstřícností i odmítáním a musely celou akci se slušností zvládnout. Děkujeme všem zúčastněným dětem a jejich doprovodu. Poděkování patří také všem chlumeckým institucím, podnikům, obchodníkům a náhodným kolemjdoucím, kteří našim králům přispěli do jejich kasiček. Dohromady naše čtyři skupiny vykoledovaly 12 502 korun.

Eva Řezáčová

Komentáře jsou vypnuty.