BASKETBALOVÝ TURNAJ

Foto

Dne 3. 2. 2020 se konal tradiční basketbalový turnaj pro žáky druhého stupně základních škol v tělocvičně Gymnázia v Novém Bydžově. Přijeli jsme vlakem a hned po příjezdu nás překvapil nečekaný déšť. Turnaj se však hrál v hale, takže jsme se ihned převlékli do dresů a začali ladit taktiku na soupeře. Hrálo se systémem každý s každým na 10 minut čistého času,  na palubovce vždy muselo být přítomno alespoň jedno děvče z družstva. První dva zápasy se sice úplně nevydařily a skončily pro chlumecký tým prohrou, i přes tyto okolnosti se však členové týmu vzchopili a další dva zápasy vyhráli. Turnaj byl až do posledního zápasu vyrovnaný, rozhodoval každý vhozený koš. Díky tomuto se chlumecký tým nakonec umístil na medailovém 3. místě. Atmosféra turnaje byla soutěživá a také napínavá. Když zlepšíme střelbu na koš a doskoky, budeme příště jistě ještě lepší. Moc jsme si to ve složení Jakub, Dan, Víťa, Vítek, Matěj, Ondra, Michal, Tomáš, Patrik, Terka a Míša užili.

                                                                       Matěj Marko – 8. D. Lucie Synková – učitelka

Komentáře jsou vypnuty.