Škola v přírodě 2.A

V týdnu od 5.6.- 9.6.2023 se třída 2.C vydala na školu v přírodě do penzionu Podháj nedaleko kempu Sedmihorky. Užili jsme si spoustu legrace, poznávali přírodu, zdolali jsme 15km túru přes Hrubou Skálu až na Valdštejn.

V místním ekocentru jsme byli na dvou programech - Čuchy, mrky, sluchy, ňami a Za zvířátky do ohrádky. Na konci pobytu pro nás bylo připraveno překvapení - dětská herna Mlýn. Bylo nám moc fajn.

,,Na škole v přírodě se mi líbilo: 15km procházka, noční procházka, penzion a všechno."

,,Mně se líbilo úplně všechno. Šli jsme na Valdštejn a na Hrubou Skálu. Mohli jsme si něco koupit. Viděli jsme zvířátka - koně, kozy a morčata."

,,Na škole v přírodě se mi líbila nejvíc herna, protože tam byla megaprolézačka. Ale myslím, že se mi líbilo úplně všechno. A z jídel byly nejlepší lívance."

,,Líbilo se mi, že jsme četli a psali dopis. V penzionu byla i diskotéka. A šli jsme do herny pro děti. Líbilo se mi, že jsme šli v noci do lesa. Měli jsme se jít koupat, ale padaly kroupy."