Pobyt v přírodě 5. A a 5. B

Čtvrtek 13. 6. 2019
V noci slibované bouřky nepřišly a ranní sluníčko vystřídala hustá mlha. Dopolední část byla opět věnována českému jazyku a matematice, které po hodině procvičování vytřídaly deskové, karetní a sportovní hry. Při odpolední hře na „obchodníky a překupníky“ si děti celkem zaběhaly 🙂 Večer se bude nést  v duchu vyhlášení nejlepších kouzelníků a čarodějek. No a co nás čeká na úplný závěr? Samozřejmě DISKO !!!!! 🙂 Fotografie v galerii. Zítra čáááááááu
Středa 12. 6. 2019
Dnes rychlá snídaně a hurá na 7 km dlouhý dopolední výlet do Deštné. Odpoledne děti strávily částečné v bazénu, protože dusno a teplo k tomu přímo vybízelo. Následovaly kouzelnické hry v týmech. Večer nás čeká opekání buřtíků a párečků 🙂 Celkem se tu přejídáme, příští týden dietka 😀 Doufáme, že k nám avizované bouřky nepříjdou a krásné počasí vydrží ještě zítra. Fotografie doplněny v galerii.
Úterý 11. 6. 2019
Noc a ranní probuzení s následnou rozcvičkou venku proběhlo v pořádku a bez újmy. Dopoledne se děti věnovaly krátkému opakování českého jazyka a matematiky. Odpoledne většina naskákala do bazénu, jelikož bylo děsné vedro 🙂 Nyní pokračuje odpolední program výrobou a soutěžení s košťaty. Večer na děti čeká psaní pošty. Teď jdeme na kuřátko 😛 a zítra výlet do Deštné. Fotografie doplněny v galerii.
Pondělí 10. 6. 2019
Cesta na Horskou chatu Radost proběhla v pořádku. Díky krásnému slunečnému počasí jsme si užili spoustu zábavy. Děti byly rozděleny do družstev, ve kterých hrály seznamovací hry, stavěly domečky v lese a vymýšlely týmové erby a pokřiky. Večer je čeká sportovní a taneční workshop a pro fotbalové nadšence jeden poločas utkání Česká republika x Černá Hora. Zítra opět nashledanou 🙂

Komentáře jsou vypnuty.