Informace o výuce

Vážení rodiče a žáci,
v současné nelehké době pro nás všechny stále vymýšlíme postupy, jak být s Vámi všemi ve spojení.
Největším problémem pro nás zůstává různorodost a někdy i absence zařízení, přes které by se dalo s Vámi komunikovat.
Zatím byly zadávané úkoly v programu Bakalář spíš na dobrovolné úrovni. Jelikož se situace stále nemění a i nadále zůstávají školy pro žáky uzavřeny, jsme nuceni tento způsob pozměnit.
I nadále budou zadávány úkoly. Budeme volit ale několik způsobů a vy si vyberete ten, který je pro Vás nejvhodnější. Nyní už budeme od Vás vyžadovat vypracované úkoly zpět a učitel Vám poskytne zpětnou vazbu, aby žák viděl, co zvládl a jakým způsobem. Domácí úkoly budou i nadále zveřejňovány jedenkrát týdně v programu Bakalář přes Vaše přístupová hesla. Vy, kteří máte bezproblémový přístup k internetu, posílejte vypracované úkoly svým vyučujícím e-mailem (scan, ofocené, přímo v e-mailu, …). Všechny e- mailové adresy ped. pracovníků jsou zveřejněny na stránkách školy.
Kdo nemáte běžně přístup k internetu, každé pondělí budou po deváté hodině připraveny úlohy (někdy i vysvětlení nové látky) ve vstupu do budovy školy. Úlohy budou v krabicích po ročnících. Škola je otevřena pro tyto účely a pro vydání potvrzení pro SSZ každý den v době od osmi do jedenácti hodin. Od středy do pátku budete naopak využívat stejná místa k odevzdání vypracovaných zadání.
Rozšiřujeme i on-line komunikaci s vyučujícími. Někteří vyučující s Vámi již tímto způsobem komunikují. Pokud se nastavená komunikace osvědčuje, nebudeme ji měnit.
Nechceme Vás přetěžovat, ale všichni si musíme plnit své úkoly.

Zdraví a klid Vám přeje
Mgr. Jana Bernartová, ředitelka ZŠ

Komentáře jsou vypnuty.