Zápis do 1. tříd na školní rok 2020/2021

Vážení rodiče,
zápis proběhne Bez přítomnosti dětí v těchto dnech:

Čtvrtek 2. 4. 2020 – 12:00-16:00   Pátek 3. 4. 2020 – 9:00-12:00

Zde si můžete zarezervovat termín. REZERVACE
K zápisu prosím přineste vyplněné dokumenty, které si stáhnete ze stránek školy.

1)  žádost o přijetí   – k zápisu s sebou zákonní zástupci přinesou průkaz totožnosti a rodný list dítěte

2)  žádost o odklad  – doloží vyšetření z PPP a od dětského lékaře (můžete dodat až po skončení mimořádných opatření)

– není nutná osobní schůzkapouze sdělte mailem, zda dítě do naší školy nastoupí

– v rozhodnutí o přijetí se objeví pod loňským registračním číslem

3) přihláška do ŠD

Přineste si prosím vlastí propisku.

Způsob doručení žádosti:

– Pokud máte elektronický podpis, můžete zaslat mailem – maslakova@zschlumecnc.cz

– datovou schránkou

– osobně
K zápisu budete vpouštěni po jednom a budeme důrazně žádat o dodržení všech nařízení.
Zápis proběhne velice rychle, ale děti o motivační část zápisu nepřipravíme. Setkáme se v červnu, kdy proběhne i schůzka rodičů budoucích prvňáčků.
Veškeré informace maslakova @zschlumecnc.cz
Doufám, že vše společně zvládneme. Mgr. G.Masláková, zást.ředitelky